0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup - Knockout Stage
France
-
-
Poland
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Italy Serie B
Genoa
۰
۰
Cittadella
inprogress
۱۷:۳۰
Ascoli
۱
۰
Calcio Como
inprogress
۱۷:۳۰
Bari
۰
۰
Pisa
inprogress
۱۷:۳۰
FC Sudtirol Bolzano
۰
۰
Frosinone
inprogress
۱۷:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۲
۳
Modena
Finished
۱۵:۰۰
Cosenza
۰
۰
AC Perugia
inprogress
۱۷:۳۰
Brescia
۰
۱
Reggina
inprogress
۱۷:۳۰
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
۱
۰
Chindia Targoviste
inprogress
۱۷:۰۰
FC Farul Constanta
۸
۰
FC Botosani
Finished
۱۴:۴۵
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۵:۰۰
  China League One
Qingdao Youth Island
۲
۱
Tianshan Leopard F.C
Finished
۰۹:۳۰
Zibo Cuju
۱
۲
Jiangxi Liansheng
Finished
۰۹:۳۰
Nanjing Fengfan
۱
۳
Shanghai Jiading
Finished
۰۹:۳۰
Suzhou Dongwu
۰
۰
Beijing BG
Finished
۰۹:۳۰
  China Super League
Wuhan Yangtze River
۱
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۴
Wuhan Three Towns
Finished
۱۴:۳۰
Guangzhou City
۱
۲
Shanghai SIPG
Finished
۱۵:۰۰
  Italy Serie A Women
Como (W)
۰
۲
Fiorentina (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Sassuolo (W)
۲
۲
Parma (W)
Finished
۱۵:۰۰
AC Milan (W)
۰
۰
AS Roma (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۱
۰
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide United (W)
۱
۲
Western United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Italy Serie C, Group C
ASD Nuova Monterosi
۰
۰
Viterbese
inprogress
۱۷:۰۰
Catanzaro
۲
۰
Virtus Francavilla
inprogress
۱۷:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
Latina Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Messina
۰
۱
AZ Picerno ASD
inprogress
۱۷:۰۰
  Germany Bundesliga Women
SG Essen (W)
-
-
Werder Bremen (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SV Meppen (W)
۱
۰
FC Koln (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bayer Leverkusen (W)
۳
۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۳
۷
Royal Thimphu College
Finished
۱۲:۳۰
Thimphu City
۲
۰
BFF Academy U19
Finished
۱۵:۳۰
  Armenia Premier League
FC Shirak
۰
۰
FC Urartu Banants Yerevan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Alashkert
۰
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۳:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Wing Yee Ft
۱
۱
Hoi King
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۱
۰
North District FC
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۱
۳
Kowloon City
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۱
۲
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۳۰
Citizen AA
۱
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Kwai Tsing
۱
۷
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Eastern District
۳
۶
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
  Portugal League Cup, Group D
CD Trofense
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۰۰:۱۵
  Spain LaLiga 2
FC Andorra
۰
۰
FC Cartagena
inprogress
۱۶:۳۰
  India Indian Super League
Jamshedpur FC
۰
۰
Kerala Blasters FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۲
۰
Guastatoya
Finished
۰۳:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong U23 Football Team
۰
۵
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
  Malta Premier League
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۴:۰۰
Pieta Hotspurs FC
۱
۵
Birkirkara FC
Finished
۱۴:۰۰
Mosta FC
۰
۰
Zebbug Rangers FC
inprogress
۱۶:۳۰
Valletta FC
۰
۱
Gudja United
inprogress
۱۶:۳۰
  Costa Rica Copa Costa Rica
Santos de Guapiles
۱
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
CS Cartagines
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۲:۳۰
  Japan WE League Women
NTV Beleza (W)
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۳
۰
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۷:۳۰
  New Zealand National League Women
Auckland United FC (W)
۳
۲
Capital Football (W)
Finished
۰۴:۰۰
Southern United FC (W)
۲
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Borussia Dortmund U19
۱
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Paderborn U19
۰
۳
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
Unterhaching U19
۲
۱
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۰
۴
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Augsburg U19
۱
۱
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۳:۳۰
Hannover 96 U19
۴
۰
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha Zehlendorf U19
۱
۲
FC Magdeburg U19
Finished
۱۵:۳۰
FC Koln U19
۱
۰
Preussen Munster U19
Finished
۱۵:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۷
۰
Astoria Walldorf U19
Finished
۱۵:۳۰
FC St. Pauli U19
۱
۰
Holstein Kiel U19
inprogress
۱۶:۳۰
SV Eintracht Trier U19
۰
۶
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
VfL Wolfsburg U19
-
-
Werder Bremen U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League
Ionikos U19
۱
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۲:۰۰
AEK Athens U19
۳
۲
Volos NPS U19
inprogress
۱۶:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwun Tong
۰
۳
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۲
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Lucky Mile
۳
۱
Tung Sing
Finished
۱۴:۰۰
Kowloon Cricket Club
۱
۲
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
  England League One
Wycombe Wanderers
۱
۰
Portsmouth
inprogress
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۳:۱۵
Concordia Hamburg
۱
۳
TUS Dassendorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Rugenbergen
۰
۲
Hamburger SV III
inprogress
۱۶:۳۰
  England Super League Women
Manchester City (W)
۰
۰
Brighton & Hove Albion (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Reading FC (W)
۱
۰
Tottenham (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Liverpool (W)
۱
۰
West Ham United (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  New Zealand National League Championship
Auckland City
۳
۲
Wellington Olympic
Finished
۰۴:۳۰
  India Delhi Senior Division
Jaguar FC
۴
۳
Youngmen SC
Finished
۰۹:۴۵
United Bharat
۳
۰
Delhi United
Finished
۱۲:۳۰
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۳
Apollon Limassol FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lefkothea Latsion (W)
۸
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Geroskipou (W)
۰
۲
Omonia Nicosia (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۰
۱
FK Sumgayit
Finished
۱۴:۰۰
FK Zira
۰
۰
PFK Turan Tovuz
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Juventus U23
۱
۰
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۵:۰۰
Triestina Calcio
۰
۰
Feralpisalo
inprogress
۱۷:۰۰
Pro Vercelli
۱
۰
Pordenone
inprogress
۱۷:۰۰
AC Pro Sesto
۰
۰
Piacenza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Novara
۲
۰
F.C. Arzignano Valchiampo
inprogress
۱۷:۰۰
Vicenza
۱
۰
US Pergolettese
inprogress
۱۷:۰۰
AC Renate
۰
۱
Mantova
inprogress
۱۷:۰۰
Padova
۱
۰
AC Trento
inprogress
۱۷:۰۰
Albinoleffe
۰
۰
Virtus Verona
inprogress
۱۷:۰۰
Pro Patria
۰
۰
Calcio Lecco
inprogress
۱۷:۰۰
  Portugal U19 Championship
Porto U19
-
-
Rio Ave U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Gondomar U19
-
-
Boavista U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Besiktas (W)
۳
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۴
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۱
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kirecburnu (W)
۰
۳
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dudullu SK (W)
۰
۴
Alg Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Adana Idman (W)
۰
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Fethiyespor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۳:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۱
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Utas Usakspor
۲
۳
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۱
۱
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۱
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Braga (W)
-
-
Famalicao (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۲
۱
Torreense (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting (W)
۲
۰
SF Damaiense (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Clube de Albergaria (W)
-
-
Amora FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۱
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۵:۳۰
  India I-League
Kenkre
۱
۱
Gokulam FC
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Villa Belgrano
۴
۳
Juventud de Pergamino
Finished
۰۲:۳۰
Gutierrez SC
۱
۰
El Porvenir
Finished
۰۲:۳۰
  Hungary NB III
MTK Budapest II
۲
۰
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۳:۳۰
Karcagi SE
۱
۲
Tiszafuredi
Finished
۱۳:۳۰
Putnok VSE
۱
۲
Senyo Carnifex FC
Finished
۱۵:۳۰
Cegled VSE
۱
۱
Kecskemeti II
Finished
۱۵:۳۰
Puskas Academy II
۸
۱
Csornai SE
Finished
۱۳:۳۰
Hajduszoboszlo SE
۱
۰
Hatvan
Finished
۱۵:۳۰
Veszprem FC
۰
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۵:۳۰
Mori SE
-
-
Bicskei TC
inprogress
۱۵:۳۰
BKV Elore
۱
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۵:۳۰
Kelen SC
-
-
Budaorsi SC
inprogress
۱۵:۳۰
BVSC Zuglo
۵
۰
Bekescsabai Elore SE II
Finished
۱۵:۳۰
Monori SE
-
-
Budapest Honved II
Finished
۱۵:۳۰
Zsambeki
۰
۱
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۵:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۵:۳۰
Erdi VSE
-
-
Komarom VSE
Finished
۱۵:۳۰
Egri FC
-
-
Kisvarda II
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CD Canillas
۱
۱
Ursaria
Finished
۱۴:۰۰
Real Aranjuez
۰
۳
Rayo Vallecano B
Finished
۱۴:۰۰
Getafe B
۳
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۰۰
CF Fuenlabrada Promesas
۰
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۳۰
Cuc Villalba
۴
۳
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۱
RSC Internacional FC
Finished
۱۴:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۰
RSD Alcala Henares
Finished
۱۴:۳۰
CD Mostoles
۰
۱
AD Torrejon CF
Finished
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Toulouse FC U19
۳
۲
AS Monaco FC U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Lorient U19
۱
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۳:۳۰
Le Mans U19
۱
۱
Avranches U19
inprogress
۱۷:۰۰
USSA Vertou U19
۰
۰
Angers U19
inprogress
۱۷:۰۰
SA Merignac U19
۰
۰
Chamois Niortais FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Real Betis B
۰
۰
Sanluqueno
Finished
۱۴:۰۰
Juventud Torremolinos CF
۱
۲
FC Cartagena II
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۲
۲
Mar Menor
Finished
۱۴:۳۰
CD Utera
۰
۴
Sevilla Atletico
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
Recreativo de Huelva
Finished
۱۴:۳۰
CD San Roque de Lepe
۱
۱
Cadiz B
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۱
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۱۴:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Excelsior (W)
۱
۳
PSV Eindhoven (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Greece Super League 2, Group B
Kalamata
۱
۰
Episkopi FC
inprogress
۱۶:۰۰
Proodeftiki FC
۰
۲
A.E. Kifisia F.C.
inprogress
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Geita Gold FC
۲
۱
Mtibwa Sugar
inprogress
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۱
۰
Buildcon FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
Villa SC
۱
۰
Maroons FC
Finished
۱۴:۳۰
Gadaffi
۱
۰
Vipers
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SC Sand (W)
۰
۲
RB Leipzig (W)
Finished
۱۳:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۳:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۱
SG 99 Andernach (W)
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۲
۰
FC Ingolstadt 04 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
-
-
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۲
۱
Muleno CF
Finished
۱۴:۳۰
Racing Murcia
۰
۱
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia CF B
-
-
Union Molinense CF 2020
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Thailand Thai League 2
Udon Thani FC
۰
۳
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Chiangmai United FC
۰
۳
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
Suphanburi FC
۳
۰
Nakhon Si United
Finished
۱۵:۳۰
Kasetsart
۰
۰
Rayong FC
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Navalcarnero
۴
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۴:۰۰
Socuellamos
۱
۲
Atletico Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
CD Diocesano
۰
۱
CD Estepona
Finished
۱۴:۳۰
U.D. Melilla
۱
۰
UD Montijo
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Paso
۰
۲
CD Coria
Finished
۱۴:۳۰
Guadalajara
۰
۲
AD Union Adarve
Finished
۱۴:۳۰
Cacereno
۲
۲
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۱
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۴:۳۰
Lleida
۲
۰
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۴:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۱
RCD Espanyol B
Finished
۱۴:۳۰
CE Manresa
۱
۲
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
SD Formentera
۲
۰
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
Saguntino
۰
۰
Ebro
Finished
۱۴:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۱
۱
UD Alzira
Finished
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches
Cambuur Leeuwarden
۱
۱
Heracles Almelo
inprogress
۱۶:۰۰
Tenerife
۰
۴
Brondby I.F.
Finished
۱۵:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۰
۱
Union Deportiva Almeria
Finished
۱۴:۳۰
Adana Demirspor
۰
۰
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۱۷:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۰
۰
Standard Liege
inprogress
۱۷:۳۰
NAC Breda
۰
۲
KV Mechelen
inprogress
۱۶:۳۰
KV Kortrijk
۱
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۴:۳۰
  Rwanda National League
Rayon Sports FC
۱
۰
Bugesera FC
inprogress
۱۶:۳۰
Etincelles FC
۱
۰
Gorilla FC
inprogress
۱۶:۳۰
Musanze FC
۳
۱
Rwamagana City
inprogress
۱۶:۳۰
  Hungary NB II
Budafoki MTE-Ujbuda
۱
۱
Duna Aszfalt Tiszakecske
Finished
۱۵:۳۰
Dorogi FC
۱
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۵:۳۰
MTK Budapest
۵
۲
Gyirmot
Finished
۱۵:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۰
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
۱۷:۳۰
Szentlorinc SE
۱
۱
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۵:۳۰
Csakvar TK
۱
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۵:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۱
FC Ajka
Finished
۱۵:۳۰
Kozarmisleny SE
۰
۰
BFC Siofok
inprogress
۱۷:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۱
Soroksar SC
Finished
۱۵:۳۰
  Cyprus 1. Division
Anorthosis Famagusta
-
-
Aris Limmasol
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Ansar Beirut
۰
۰
Al Ahed
inprogress
۱۷:۳۰
Shabab Al-Ghazieh
۱
۰
Tripoli SC
inprogress
۱۵:۴۵
Salam Zgharta
۰
۰
Al Safa
inprogress
۱۵:۴۵
  Germany Oberliga NOFV Nord
FC Hansa Rostock II
۱
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۱
۰
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
SC Staaken
۱
۳
RSV Eintracht 1949
inprogress
۱۶:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۲
۱
TUS Makkabi
inprogress
۱۶:۰۰
TSG Neustrelitz
۰
۰
MSV 1919 Neuruppin
inprogress
۱۶:۰۰
  Puerto Rico Premier League
Caguas Sporting
۰
۲
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۳:۰۰
  Andorra 1a Divisio
AC d'Escaldes
۴
۰
Penya Encarnada d'Andorra
Finished
۱۵:۰۰
UE Santa Coloma
۰
۰
Inter Club d'Escaldes
inprogress
۱۷:۳۰
UE Engordany
-
-
FC Ordino
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۲
۰
SD Eibar U19
Finished
۱۴:۰۰
  France Championnat National U19 Group D
US Colomiers U19
۲
۰
Bastia SC U19
Finished
۱۳:۳۰
Istres U19
۰
۰
Olympique de Marseille U19
inprogress
۱۷:۰۰
AS Saint-Etienne U19
۵
۱
Blagnac FC U19
Finished
۱۴:۳۰
SC Air Bel U19
۱
۱
AS Beziers U19
inprogress
۱۷:۰۰
AS Cannes U19
۰
۰
Ajaccio U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۵
۱
Universitatea Galati (W)
Finished
۱۲:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
CSM Alexandria (W)
۳
۰
Fairplay Bucuresti (W)
Finished
۱۲:۳۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
۰
۳
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Municipal Liberia
۱
۰
Quepos Cambute
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Arenteiro
۱
۰
Ourense CF
Finished
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
۳
۰
Burgos Promesas
Finished
۱۴:۳۰
Bergantinos CF
۱
۳
Zamora
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۱
۱
CD Torreperogil
Finished
۱۴:۳۰
Marbella FC
۲
۰
UD Almeria B
Finished
۱۴:۳۰
Maracena
۱
۰
Torredonjimeno
Finished
۱۵:۰۰
Motril CF
۰
۰
Atletico Malagueno
Finished
۱۴:۳۰
UD Torre del Mar
۲
۰
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division Women
Valencia (W)
۰
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۲
۲
Deportivo Alaves (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alhama CF (W)
-
-
Villarreal (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۱
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۳
۴
Kutahyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۱
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Killester Donnycarney FC
۴
۱
Crumlin United FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangor Celtic FC
۱
۲
Bluebell United
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Premier League
Tusker FC
۱
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۲
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۰
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
۰
۲
1 FC Germ Egestorf/Langreder
inprogress
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۲
۰
TSV Pattensen
inprogress
۱۶:۳۰
VFL Oldenburg
-
-
Blau-Weiss Papenburg
inprogress
۱۷:۳۰
Spelle-Venhaus
۰
۱
SV Ahlerstedt/Ottendorf
inprogress
۱۶:۳۰
Hansa Luneburg
۰
۳
Rotenburger
inprogress
۱۶:۳۰
FT Braunschweig
-
-
FSV Schoningen
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
FC Matera
۲
۰
Lavello
inprogress
۱۷:۰۰
Puteolana Internapoli
۰
۰
Barletta 1922
inprogress
۱۷:۰۰
Molfetta
۱
۱
Brindisi
inprogress
۱۷:۰۰
USD Bitonto Calcio
-
-
Martina Calcio 1947
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Gladiator
۰
۰
ASG Nocerina 1910
inprogress
۱۷:۰۰
SS Cavese
۱
۰
Casarano
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Nardo Calcio
۰
۰
Afragolese 1944
inprogress
۱۷:۰۰
FC Francavilla
۰
۰
FBC Gravina
inprogress
۱۷:۰۰
Citta di Fasano
-
-
Team Altamura
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Cyprus 2. Division
Olympiada Lympion
۰
۱
Ethnikos Achnas FC
inprogress
۱۶:۰۰
Omonia FC Aradippou
۱
۳
AE Zakakiou
inprogress
۱۶:۰۰
Omonia 29th May
۱
۰
Achyronas Onisillos
inprogress
۱۶:۰۰
  Turkey 1. Lig
Adanaspor FK
۱
۱
Goztepe AS Izmir
inprogress
۱۶:۳۰
Manisa Futbol Kulubu
۰
۰
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
Schwachhausen
۲
۰
Werder Bremen III
Finished
۱۵:۳۰
SV Hemelingen
۲
۳
FC Oberneuland
Finished
۱۵:۳۰
Leher Bremerhaven
۰
۱
Union 60 Bremen
inprogress
۱۶:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Real Balompedica Linense
۲
۱
Ceuta
Finished
۱۴:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۱
۱
Linares Deportivo
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Athletic Bilbao B
۲
۲
UE Cornella
Finished
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
۰
۰
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
CD Numancia
۰
۲
Real Union Club de Irun
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Rot-Weiss Erfurt
۲
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۵:۳۰
Greifswalder FC
۱
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotive Leipzig
۰
۰
Chemnitzer FC
Finished
۱۶:۳۰
  North Macedonia First League
FC Struga Trim & Lum
۱
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۵:۳۰
Makedonija GjP
۱
۳
FK Shkendija 79
Finished
۱۵:۳۰
KF Shkupi Skopje
۳
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۵:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۰
۲
FK Sileks
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۰
۰
FK Skopje
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eckernforder SV
۱
۰
TSV Pansdorf
inprogress
۱۶:۰۰
  Greece Super League 2, Group A
Larissa FC
۱
۰
Thesprotos
inprogress
۱۶:۳۰
Veria FC
۰
۰
Almopos Arideas
inprogress
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۱
۱
PAOK B
inprogress
۱۶:۳۰
Panathinaikos II
۰
۰
Panserraikos
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Bursa Yildirim Spor
۱
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۴
۱
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۰
۰
Cankaya FK
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Mus Spor
Finished
۱۴:۳۰
Akhisar Belediye GS
۰
۱
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۱
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۰
۰
SD Torina
Finished
۱۴:۱۵
CD Cayon
۲
۲
CD Naval
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Corum Belediyespor
۲
۱
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Ankaraspor
۳
۱
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۵
۰
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۲
۱
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۲
۰
Somaspor
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۱
۲
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۰
Duzcespor
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Isparta 32 Spor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Calamonte
۱
۲
CF Trujillo
Finished
۱۴:۳۰
Olivenza
۱
۱
UC La Estrella
Finished
۱۴:۳۰
Jerez CF
۱
۲
Arroyo
Finished
۱۵:۰۰
UD Fuente de Cantos
۲
۳
Moralo
Finished
۱۴:۳۰
CD Miajadas
۲
۱
Plasencia
Finished
۱۴:۳۰
CP Montehermoso
۲
۴
CD Azuaga
Finished
۱۴:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۵:۰۰
At. Pueblonuevo
-
-
AD Llerenense
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Antalya Kestelspor
۴
۱
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kahramanmarasspor
۰
۰
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
Elaziz Belediyespor
۱
۱
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Orduspor 1967
۳
۰
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Ofspor
۰
۳
Karaman
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۰
۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
  Oman Professional League
Bahla Club
۱
۰
Al Seeb
inprogress
۱۶:۱۰
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
۱
۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Steinbach II
۰
۱
FC 1906 Erlensee
inprogress
۱۶:۳۰
  Luxembourg National Division
F91 Dudelange
۰
۰
FC Victoria Rosport
inprogress
۱۷:۰۰
FC Swift Hesperange
-
-
Wiltz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CS Fola Esch
۰
۰
US Hostert
inprogress
۱۷:۳۰
FC Differdange 03
۰
۰
Niedercorn Progres
inprogress
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۰
۰
UNA Strassen
inprogress
۱۷:۳۰
US Mondorf-Les-bains
-
-
AS Jeunesse Esch
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Virtus Bolzano
۰
۱
US Adriese
inprogress
۱۷:۰۰
Caldiero Terme
۰
۱
US Levico Terme
inprogress
۱۷:۰۰
Legnago Salus
۰
۰
Cjarlins Muzane
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Cartigliano
۱
۰
Villafranca Veronese
inprogress
۱۷:۰۰
Este
۰
۰
Luparense
inprogress
۱۷:۰۰
ACD Campodarsego Calcio
۱
۱
Portogruaro
inprogress
۱۷:۰۰
  England Championship Women
Blackburn Rovers (W)
۰
۰
Birmingham City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Durham (W)
۱
۱
Bristol City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Coventry United (W)
۰
۱
Sunderland (W)
inprogress
۱۷:۳۰
London City Lionesses (W)
۰
۰
Southampton (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Lewes FC (W)
۰
۰
Crystal Palace (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Charlton (W)
۰
۰
Sheffield United FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Bonner SC
۰
۰
Eintracht Hohkeppel
inprogress
۱۷:۰۰
FC Hurth
۰
۰
FC Pesch 1956
inprogress
۱۷:۳۰
Fortuna Koln II
-
-
BC Viktoria Glesch Paffendorf
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Viktoria Arnoldsweiler
-
-
TuS BW Konigsdorf
inprogress
۱۷:۰۰
Hennef 05
۰
۰
FC Wegberg-Beeck
inprogress
۱۷:۳۰
SpVg Frechen 20
۰
۰
Borussia Freialdenhoven
inprogress
۱۷:۴۵
  Northern Ireland Premiership
Newry City
۰
۰
Portadown FC
inprogress
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE President Cup
Dibba Al-Hisn
۱
۲
Al Jazira
inprogress
۱۶:۰۵
Emirates Club Ras Al Khaimah
۴
۰
Al Rams
inprogress
۱۶:۰۵
  Malta Challenge League
Sliema Wanderers FC
۳
۰
Marsaskala
inprogress
۱۶:۴۵
Zejtun Corinthians FC
۳
۰
Swieqi United FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۱
۱
SSV Jeddeloh
inprogress
۱۶:۳۰
Bremer SV
۴
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۱
۰
SV Atlas Delmenhorst
inprogress
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
۰
۰
SV Werder Bremen II
inprogress
۱۷:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۰
۰
TuS Blau-Weiss Lohne
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Orihuela
۰
۱
Levante B
Finished
۱۴:۳۰
Torrent CF
۱
۰
Villarreal CF C
Finished
۱۴:۳۰
CF Elche Ilicitano
۰
۰
Castellon B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Athletic Club Torrellano
-
-
Hercules II
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Silla CF
-
-
Atzeneta
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۲
۱
CD Victoria
Finished
۰۲:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Sevilla C
۱
۰
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba B
۳
۰
Bollullos CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Gerena
۳
۰
CD Rota
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Condal CF
۰
۳
CD Covadonga
Finished
۱۴:۳۰
CD Lealtad
۱
۱
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۱
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Moncarapachense
۱
۲
Uniao Leiria
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۳
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
USL Dunkerque U19
۰
۰
Paris Saint-Germain U19
inprogress
۱۷:۰۰
Amiens U19
۱
۰
Lens U19
inprogress
۱۷:۰۰
Le Havre AC U19
۰
۰
SM Caen U19
inprogress
۱۷:۰۰
US Orleans U19
۰
۱
Valenciennes FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Valadares Gaia FC
-
-
SC Salgueiros
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Leca FC
-
-
Guarda Desportiva
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AD Machico
-
-
Lusitania Lourosa
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Alpendorada
-
-
Rebordosa AC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AD Castro Daire
-
-
Maritimo Funchal II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AD Camacha
-
-
Gondomar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Marinhense
-
-
Rio Maior SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
UD Serra
-
-
Sintrense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
-
-
Sport Arronches e Benfica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
-
-
Castelo Branco
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sertanense FC
-
-
Coruchense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Mortagua FC
-
-
Santarem
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KVK Tienen
۰
۰
Hoogstraten VV
inprogress
۱۷:۰۰
Royal Knokke FC
۰
۰
KVV Thes Sport
inprogress
۱۷:۳۰
Liege FC
۰
۰
Francs Borains
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
GD Braganca
-
-
Tirsense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Maria DA Fonte
-
-
ARS Martinho
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Pedras Salgadas
-
-
Merelinense FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brito SC
-
-
Desportivo Moncao
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Amarante FC
-
-
CD Vilar Perdizes
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  San Marino Campionato
FC Fiorentino
۰
۰
SP Tre Fiori
inprogress
۱۷:۳۰
SP Tre Penne
۰
۰
SS San Giovanni
inprogress
۱۷:۳۰
AC Juvenes/Dogana
۰
۰
SS Pennarossa
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Real Forte Querceta
۰
۰
Lentigione Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Crema 1908
-
-
Carpi FC 1909
inprogress
۱۷:۰۰
Sammaurese
۱
۰
AC Pistoiese
inprogress
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۰
۲
Giana Erminio
inprogress
۱۷:۰۰
Correggese
۱
۰
Salsomaggiore
inprogress
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۰
۱
AC Forli
inprogress
۱۷:۰۰
US Corticella
۲
۳
Sant'Angelo
inprogress
۱۷:۰۰
Aglianese
۰
۱
Bagnolese
inprogress
۱۷:۰۰
Scandicci
۰
۱
Mezzolara
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
Asd Pineto Calcio
۰
۱
Trastevere Calcio ASD
inprogress
۱۷:۰۰
Sambenedettese
۰
۱
Matese
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Montegiorgio
۱
۰
Alma Juventus Fano 1906
inprogress
۱۷:۰۰
US Tolentino
۰
۱
Avezzano Calcio s.r.l.
inprogress
۱۷:۰۰
Calcio Chieti
۰
۰
ASD Vastese Calcio 1902
inprogress
۱۷:۰۰
Senigallia
۰
۰
Vastogirardi
inprogress
۱۷:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Brighouse Town (W)
۰
۰
Loughborough Lightning (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Paderborn 07 II
۰
۰
FC Gutersloh 2000
inprogress
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۰
۱
Finnentrop / Bamenohl
inprogress
۱۷:۰۰
Sportfreunde Lotte
۰
۰
SV Westfalia Rhynern
inprogress
۱۷:۰۰
TSV Victoria Clarholz
-
-
SV Schermbeck
inprogress
۱۶:۳۰
SpVgg Vreden 1921
-
-
SF Siegen 1899
inprogress
۱۷:۰۰
TuS Ennepetal
۰
۰
1. FC Gievenbeck
inprogress
۱۷:۳۰
Delbrucker Sc
۰
۰
SC Preussen Munster II
inprogress
۱۷:۳۰
  Belgium First Division B
FC Verbroedering Dender EH
۲
۳
Kfco Beerschot-Wilrijk
inprogress
۱۶:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Croatia Zmijavci
۰
۰
Vukovar 1991
inprogress
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Berceo
۳
۰
Racing Rioja CF B
Finished
۱۴:۳۰
Yague
۰
۳
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Samsunspor U19
۰
۰
Balikesirspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Ethiopia Premier League
Wolaita Dicha FC
۰
۰
Fasil Kenema
inprogress
۱۶:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
OFC Oostzaan
۰
۱
De Treffers
inprogress
۱۷:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Oriental Dragon FC
-
-
FC Ferreiras
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Esperanca de Lagos
۰
۰
SC Angrense
Finished
۱۴:۳۰
Juventude Evora
-
-
Atletico CP
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vasco da Gama Vidigueira
-
-
Olhanense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
Metz U19
۰
۱
Sochaux U19
inprogress
۱۷:۰۰
Strasbourg U19
۰
۱
ESTAC Troyes U19
inprogress
۱۷:۰۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۰
۰
Paris FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
Olympique Lyonnais U19
۱
۰
AJ Auxerre U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۰
۰
Asti
inprogress
۱۷:۰۰
Gozzano
۱
۰
US Fezzanese
inprogress
۱۷:۰۰
Borgosesia
۰
۰
Derthona FBC
inprogress
۱۷:۰۰
Vado
۰
۰
AC Legnano
inprogress
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۰
Chisola
inprogress
۱۷:۰۰
Fossano Calcio
۰
۱
Pinerolo
inprogress
۱۷:۰۰
Chieri 1955
۱
۱
GS Castanese
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Ssd Real Calepina FC
۱
۰
ASD Alcione
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۱
۱
Lumezzane
inprogress
۱۷:۰۰
Citta di Varese
۰
۱
Caronnese
inprogress
۱۷:۰۰
Calvina
۰
۰
Virtus Bergamo
inprogress
۱۷:۰۰
Varesina
۰
۰
Usd Casatese
inprogress
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۰
۰
Folgore Caratese
inprogress
۱۷:۰۰
Brusaporto
۱
۰
Ponte San Pietro
inprogress
۱۷:۰۰
Sona Calcio
۰
۰
USD 1913 Seregno Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
ASD Trapani Calcio
۰
۰
ASD San Luca
inprogress
۱۷:۰۰
FC Lamezia Terme
۰
۰
Locri 1909
inprogress
۱۷:۰۰
Real Agro Aversa
۰
۰
Vibonese Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Cittanovese
۲
۰
Citta di Sant Agata
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Sancataldese
۱
۱
Catania Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone E
Virtus Flaminia
۱
۰
ASD Seravezza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Pianese
۰
۰
AC Arezzo
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Sporting Trestina
۱
۰
Livorno
inprogress
۱۷:۰۰
Tau Calcio Altopascio
۰
۰
Grosseto
inprogress
۱۷:۰۰
US Gavorrano
۰
۰
Montespaccato
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Lupa Roma
۲
۰
COS Sarrabus Ogliastra
inprogress
۱۷:۰۰
Casertana
۱
۰
Portici 1906
inprogress
۱۷:۰۰
SS Cassino
۰
۰
ASD Sorrento 1945
inprogress
۱۷:۰۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۱
Paganese
inprogress
۱۷:۰۰
Vis Artena
۰
۰
USD Palmese 1914
inprogress
۱۷:۰۰
  Botswana Premier League
Mogoditshane Fighters
۰
۰
Gaborone United
inprogress
۱۷:۰۰
Botswana Defence Force
۰
۰
Masitaoka FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
VfB Homberg
۳
۲
FC Monheim
inprogress
۱۶:۴۵
Schwarz Weiss Essen
۱
۰
Kleve
inprogress
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
-
-
Turu Dusseldorf 1880
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Toledo
۴
۱
Atletico Tomelloso
Finished
۱۴:۳۰
CF Talavera de la Reina B
۲
۳
CD Villacanas
Finished
۱۴:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
USV Hercules
۰
۱
Groene Ster
inprogress
۱۶:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۱
۱
HV & CV Quick
inprogress
۱۶:۳۰
ADO '20
۰
۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
inprogress
۱۶:۳۰
Baronie
۱
۱
RKVV DEM Beverwijk
inprogress
۱۶:۳۰
VV Gemert
۰
۰
Haaksbergse Sport Club 1921
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
SE Penya Independent
۱
۲
CE Andratx
Finished
۱۴:۳۰
  Guatemala Reserve League
CSD Comunicaciones Reserves
۲
۰
Xelaju Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Serie B Women
Apulia Trani (W)
۰
۲
Ternana (W)
Finished
۱۵:۰۰
Chievo Verona (W)
۱
۱
Lazio (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Cittadella (W)
۰
۰
Brescia Calcio (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Tavagnacco (W)
۰
۲
San Marino Academy (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۲
۰
Club Portugalete
Finished
۱۵:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Gran Tarajal
۲
۱
Las Palmas B
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
۶
۰
CF Juventud Laguna U19
Finished
۱۵:۳۰
  Albania First Division
Apolonia Fier
۰
۱
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۵:۳۰
  Wales Women Premier League
Cardiff Metropolitan (W)
۰
۰
Pontypridd Town (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Aberystwyth Town (W)
۰
۰
The New Saints (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Swansea City Ladies AFC (W)
۰
۰
Cardiff City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  France U19 League Women
Dijon U19 (W)
۰
۱
Issy-les-Moulineaux U19 (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Scotland Premier League Women
Glasgow Girls (W)
-
-
Rangers (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۰
۰
Pandramaikos
inprogress
۱۶:۳۰
  Cyprus 3. Division
Thoi Lakatamias
۱
۲
ASIL FC Lysi
inprogress
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia League Women
Vojvodina (W)
۶
۰
ZFU Zvezda B 2018 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۱
۲
CD Robres
Finished
۱۴:۰۰
CDJ Tamarite
۲
۲
CF Epila
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۳
۱
CD Binefar
Finished
۱۴:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Hudod FC
۱
۱
Al-Karkh
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Internacional de la Amistad U19
۰
۰
CD Colegios Diocesanos U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Castelldefels
۰
۰
CF Peralada
Finished
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۰
۲
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۳۰
UE Vilassar de Mar
۱
۳
CF Montanesa
Finished
۱۴:۳۰
UE Sants
۱
۱
UE Tona
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۳
۰
CD Cantolagua
Finished
۱۴:۰۰
  Greece Super League Women
Olimpiada Imittos (W)
۲
۲
Neoi Ergoteli (W)
Finished
۱۴:۰۰
Aris Thessaloniki (W)
۰
۰
Kastoria GPO (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Austria Amateur Cup
Gersthof
۱
۲
Hellas Kagran
Finished
۱۳:۰۰
  Greece U19 Super League 2
Apollon Smirnis U19
۲
۱
Chania FC U19
Finished
۱۳:۰۰
Apollon Pontou FC U19
۰
۱
Apollon Larissa U19
Finished
۱۳:۳۰
  Bangladesh League Women
Kumilla Utd (W)
۳
۰
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Brahmanbaria (W)
۱
۱
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Fukien Athletic Club
-
-
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
  Portugal Liga 3, Group A
Sanjoanense
-
-
Anadia FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید